ADSAPIENCE підписали угоду з мережею День Землі

ADSAPIENCE підписали угоду з мережею День Землі (Earth Day Network, Washington, DC) про партнерство в організації та проведенні заходів до Дня Землі в Україні

Комментарии 1857
У 2020 людство в 50-й раз об’єднається, щоб відзначити день своєї планети. Передбачається, що це буде найбільша в історії організована екологічна акція.

В Україні основними проявами будуть:
- Велике Глобальне Прибирання (Great Global Cleanup), що поєднає прибирання сміття та сортування відходів;
- Тіч-іни (Teach-ins), освітні заходи, мета яких – забезпечити людей інформацію про вплив людини на природу та на своє майбутнє.

Заходи в рамках партнерства розпочнуться у березні й триватимуть протягом 2020 року.
Велике прибирання заплановане на 16 квітня, тоді як дата самого Дня Землі – 22 квітня. 

«Наша мета — прискорити ті зміни, що давно назріли. Понад 75% українців схвильовані станом навколишнього середовища та готові брати участь в його покращенні. Задача Дня Землі об’єднати всіх необхідних учасників для уможливлення системних змін та створення умов для вкорінення екозвичок. Запрошуємо всіх, кому не байдуже  життя, здоров’я та щастя людини, доєднатися до руху і прикласти ідеї та зусилля для зрушення складних питань сортування та перероблювання сміття, впровадження екопроцесів й практик в інфраструктуру, підвищення екосвідомості всього суспільства.»,- зазначає керуючий партнер Adsapience Наталія Боярчук.

За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода