AdTech-стартап закликає підтримати українські ЗМІ

Команда PRNEWS.IO виступила з ініціативою на підтримку українських ЗМІ.

Коментарі 2221
Платформа пропонує бізнесу купувати публікації в українських медіа за допомогою каталогу. Аби підтримати роботу редакцій під час війни, сервіс відмовився від комісії для власників українських сайтів.

Попри обстріли, ЗМІ України продовжують роботу на інформаційному фронті, публікують об'єктивні новини, фото-, аудіо- та відеодокази агресії Росії проти українського народу. Вони регулярно піддаються атакам хакерів, вносяться до списків ворогів та обмежуються в онлайн-доступі. Прибуток більшості незалежних ЗМІ до війни залежав від реклами. За даними PRNEWS.IO, з 24 лютого її обсяг скоротився на 90-100%. Редакції просять представників медіа та бізнес-організацій інших країн підтримати роботу журналістів.

“Важливість роботи наших журналістів та редакцій, а також їх сміливість важко переоцінити. Залишаючись на території України, працюючи під обстрілами та з бомбосховищ, вони ризикують власним життям, готуючи об'єктивні новини про те, що відбувається у нашій країні.

Тому команда PRNEWS.IO пропонує вітчизняним та зарубіжним компаніям купувати рекламні публікації в українських медіа за допомогою каталогу платформи. Оплачуючи контент та фактично не розміщуючи його, ви допоможете голосу українських журналістів зміцніти та розповідати всьому світу про події в Україні”, - закликає Олександр Сторожук, член правління PRNEWS.

Перевагою платформи є унікальна фінансова логістика. Завдяки їй сервіс може приймати платежі з будь-якої точки світу та оперативно виплачувати їх ЗМІ.

Щоб приєднатися до ініціативи PRNEWS.IO стосовно підтримки українських медіа, які залишилися без звичайних джерел фінансування, достатньо:

оберіть у каталозі видання, яке ви бажаєте підтримати;натиснути кнопку "До сплати" праворуч і зробити оплату;у формі замовлення написати слова підтримки або побажання та надіслати замовлення.Кошти будуть нараховані та доступні до виплати негайно.

Взагалі до PRNEWS.IO підключено понад 5 тис. новинних сайтів, що належать українським видавцям.

За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода