AGAMA розпочала співпрацю з Noology — високотехнологічним стартапом у сфері протидії небажаному втручанню дронів

Комунікаційна група AGAMA бере на себе роль стратегічного комунікаційного партнера в процесі виходу компанії Noology на американський ринок. Алгоритм співпраці такий: дослідження ринку, конкурентний аналіз, розробка експортної та маркетингової стратегії, а також подальший супровід і комунікаційна підтримка експортної діяльності.

Коментарі 2422

Noology розробила технологію бістичного радару, що забезпечує сферичне сканування простору. Spherical Vision Radar (SVR) — це унікальна технологія для протидії зловмисному використанню дронів і створення умов для безпечного розвитку розвитку безпілотної економіки.

Агенції AGAMA (provid, OMD Media Direction, PLEON Talan) об'єднуються, щоб виводити Noology на американський ринок і супроводжувати компанію за всіма напрямами, як-от: розробка річної маркетингової стратегії, брендинг, позиціювання та створення ключових повідомлень, веброзробка, розробка матеріалів для продажів, креатив для комунікаційних кампаній, а також річний диджитал, медіа- та піар-супровід.

«Для agama це знаковий проєкт, адже він межує з наданням комунікаційних сервісів і консалтингом. А ще маркує запуск нової для нас сфери діяльності — супровід виходу клієнтів на експортні ринки та ведення міжнародних комунікаційних кампаній. У групі достатньо сильних професіоналів і роками напрацьовуваної експертизи для якісної реалізації завдань такого рівня. agama зміцніла завдяки своєчасним структурним змінам і готова пропонувати ринку нові рішення», — запевнила Катерина Пилип'юк, Head of Strategic Growth групи AGAMA.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода