Агент талантів Genie підтримує українських креаторів

Британський автоматизований агент талантів Genie, який працює з найкращими у світі рекламними агентствами та брендами, запрошує українських креаторів долучитись до їх мережі.

Коментарі 1550

Команда Genie використовує штучний інтелект з унікальним алгоритмом зіставлення, щоб підібрати правильний креативний талант позаштатного працівника відповідно до брифу клієнта. Керівником проєкту є легенда реклами John Hegarty (засновник Bartle Bogle Hegarty).

Додаток Genie розроблено у партнерстві з цифровим агентством E-team, команда якого повністю складається з громадян України.

Хоча вони зробили пожертви на гуманітарні благодійні організації, вони мають на меті зробити ще більше. Вони хотіли б використати свій досвід, щоб створити можливості для українських фрілансових творчих талантів працювати з мережею клієнтів у Великобританії.

Українські креатори можуть подати заявку та приєднатися до мережі Genie за унікальним посиланням (нижче), і їх заявки будуть швидко оброблюватися. Переваги будуть надаватися кандидатам з України.

Посилання, щоб приєднатися до мережі https://bit.ly/38aqrAm

Використовуйте код: ukraine

Дізнатись більше про Genie можна за іншим посиланням meetgenie.co.

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода