Агентка 00 Номі у фотосесії, знятої за допомогою смартфона Nokia 8.3 5G

Британська акторка Лашана Лінч, яка грає 00-агентку Номі у новому фільмі про Бонда «007: Не час помирати», стала частиною фотозйомки відомого у соціальних мережах фотографа — Бена Макліна.

Коментарі 1544

У зйомці за мотивами фільмів Бондіани, яка проходила в культовій студії Pinewood Studios, Лашана Лінч виступає у ролі нової агентки 00 Номі, навколо якої відбувається низка вибухових ефектів, — все це фільмувалося за допомогою Nokia 8.3 5G з 30-футової бурової установки, яка тримала Бена в повітрі. Ось чому Nokia 8.3 5G — «Єдиний ґаджет, що вам потрібен».

Отримані матеріали стануть продовженням кампанії, оголошеної в березні. У фільмі також буде представлено цілий ряд пристроїв під брендом Nokia, включно з Nokia 8.3 5G, справді інноваційним смартфоном із 5G1, який постачається в комплекті з потужною PureView квадрокамерою та оптикою ZEISS, а також улюбленим телефоном користувачів Nokia 3310.

Завдяки цьому партнерству HMD Global хоче ще раз наголосити на своєму статусі глобального виробника смартфонів, що працюють на операційній системі AndroidTM, а також безпеці, швидкості та інноваціям, втіленим у своїх ґаджетах, що відповідають потребам найвибагливіших користувачів у світі.

Лашана Лінч, акторка, що зіграє агентку 00 у «007: Не час помирати», каже:

«У сучасному світі кожен прагне мати найліпший пристрій у своїй кишені, саме тому нові телефони повинні бути такими функціональними. Цікаво презентувати цей смартфон у «007: Не час помирати», адже Nokia 8.3 5G є доказом того, що Бонд-ґаджети завжди грають на випередження».

Флоріан Зайхе, виконавчий директор HMD Global, зазначив:

«Безперечно, в «007: Не час помирати» технології відіграють більш важливу роль, ніж в інших фільмах. Інновації, поєднані з актуальним функціоналом, вбудовані в кожен смартфон Nokia, роблять його єдиним ґаджетом, що вам потрібен — навіть для агента 00. Саме тому це партнерство таке важливе для нас.

Довіра, безпека та відзначений якісний дизайн, — це основи, на яких будується кожен телефон Nokia. Ми пишаємося тим, що робимо найновіші технології доступними для всіх, і сподіваємось підкреслити це завдяки нашому теперішньому партнерству».

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода