Агенція «Або» запустила нове медіа «Вечір»

Проєкт команда позиціонує як «вечір у смартфоні».

Коментарі 1269
Агенція медійного росту «Або» запустила нове медіа «Вечір», видання писатиме про все, що стосується життя після 18:00. Про це повідомляється у пресрелізі агенції.

Агенція заявила, що це «перше медіа з таким фокусом в сучасній Україні», редакція має три основних напрямки:

Дослідження вечора та ночі: команда концентрується на тому, аби вивчити вечори та ночі як сучасників, так і українців минулого;Формування культури якісного проведення вечорів в Україні: аби вечірні години не відчувалися «втраченим часом», але при цьому допомагали, розслабляли, десь розважали і збагачували водночас;Бути корисними у всьому, що стосується вечора та ночі: відбирати фільми, серіали, вистави, концерти та інші події, комп’ютерні ігри, ресторани, кав’ярні та бари варті уваги. Допомогти підібрати гаджети та предмети для комфорту в цю пору доби. Підказати за допомогою фахівців, як покращити стосунки та сексуальне життя.Проєкт трансформувався у повноцінне медіа з тематичних соцмереж «Доброго вечора, ми з України», які агенція створила весною 2022 року. Тоді проєкт, зокрема, писав про «маленькі перемоги великої країни».

Головною редакторкою медіа стала львівська журналістка Тетяна Павліченко, котра має досвід роботи в локальних медіа, а також в різних сферах — від освіти до бізнесу та ІТ.

«Хочеться допомогти людям якісно переключатись із важких денних новин на інформацію, яка корисна, цікава, допомагає розвантажитись та надихнутись», — каже Тетяна Павліченко.

У команді працюють двоє журналістів — Артем Кузьменчук (Київ) зі спеціалізацією в гастротематиці, та Валерія Шебела (Ужгород).

Шеф-редакторкою проєкту є керівниця напрямку тематичних медіа агенції Ірина Андрейців.

«Я бачу, як "криє" багатьох близьких і далеких людей після року повномасштабної війни. І як багатьом хочеться мати свою мінігавань спокою, яка даватиме відчуття надії і допомагатиме відновлювати ресурс на боротьбу, водночас додаючи знань про власну історію та героїв. Сподіваюся, "Вечір" зможе стати цією гаванню», — каже Ірина Андрейців.

У своїх рубриках видання відбиратиме анонси цікавих на думку редакції подій на тиждень, фоторепортажі про вечірні активності та атмосферу українських міст, публікуватиме рецепти від українських шефів та поради експертів щодо напоїв.

Окремі рубрики створені для вечірнього дозвілля, редакція обіцяє наповнювати її добірками та оглядами фільмів, серіалів, ігор, вистав, подій, закладів, куди варто сходити на вечерю в різних обласних центрах, кросворди та музичні підбірки.

Також медіа «досліджуватиме стосунки в сім’ї, у парі та у ліжку». Редакція обіцяє, що у відповідній рубриці не буде жодних табу.

Нагадаємо, станом на початок 2022 року громадська організація та креативна агенція «Або» розвивала на власній платформі The City 50 онлайн-медіа з різних регіонів.

За матеріалами https://detector.media/
Обговорити з іншими читачами:
Погода