Агенція Dozen відкриває офіс у Польщі

Брендингова агенція Dozen відкриває офіс у Варшаві, який стане центральноєвропейським хабом компанії. Новий офіс очолить Олена Твердохліб, керуючий партнер і арт-директор агенції, вона буде відповідати за розвиток польського підрозділу.

Коментарі 1561

У той час, як засновник агенції Максим Лесняк продовжить керувати українським офісом і компанією в цілому. (До Варшави до відкриття нового офісу через карантин Максим зміг потрапити завдяки Photoshop).

"На даний момент ми працюємо з кількома європейськими брендами, серед яких виробник енергетичних батончиків та інноваційне спортивне харчування, а в польських супермаркетах вже можна знайти продукти в упаковці, розробленій Dozen, тому для нас логічним кроком став запуск офісу в Варшаві. Ми хочемо бути ближче до наших клієнтів і краще відчувати споживачів, для яких ми створюємо і пакуємо бренди", — розповідає Максим Лесняк, засновник і креативний директор Dozen.

Як і в українському офісі, агенція планує зібрати в Польщі команду з 12 фахівців. Число для Dozen символічне, оскільки сама назва агенції перекладається як "дюжина". Обидві команди планують задіяти в реалізації проектів для польського ринку.

За 3 роки свого існування агенція Dozen встигла розробити брендинг і паковання для продуктів таких відомих брендів, як Чумак, Оболонь, АВК, Дмитрук, Flint, АХА, Водний світ, Жайвір та ін.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода