Агенція Gres Todorchuk прорекламувала реальність у рамках фестивалю Docudays UA

26 березня в Україні стартує 18-й Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Для анонсування цієї події агенція Gres Todorchuk створила pro bono креативний проєкт у рамках загальної комунікації фестивалю.

Коментарі 1893

На центральних вулицях Києва були встановлені прозорі сітілайти з лаконічним написом «Це справжнє життя».  Цей слоган також з'явився на дверях вагонів київського метро.

«Ідея прозорої комунікації народилася з філософії самого фестивалю, коментує Олександр Тодорчук, співзасновник агенції Gres Todorchuk. — Docudays UA популяризує документальне кіно, де стираються межі між художньою вигадкою і реальністю. Події останнього року показали, що справжнє життя часом захоплює сильніше за будь-яку драму, трилер чи бойовик. Дякуємо агенції Bigmedia та КП «Київський метрополітен» за підтримку фестивалю та розміщення на власних носіях реклами, яку неможливо не помітити. Як і реальне життя, що відбувається просто зараз на наших очах».

Через карантинні обмеження Docudays UA вдруге відбудеться онлайн. 26 березня о 19:00 кожен охочий може приєднатися до церемонії відкриття фестивалю за участі Go_A. А з 27 березня —  подивитися понад 100 фільмів в онлайн-кінотеатрі, а також долучитися до дискусій та воркшопів.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода