Агенція комунікацій «ВАРТО» реалізує інформаційну кампанію для DELTA FOOD

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, DELTA FOOD здійснили повну релокацію підприємства. Інформаційна кампанія, якою займеться агенція «ВАРТО», буде розповідати про реальний досвід DELTA FOOD: шлях релокації без прикрас в умовах воєнного стану.

Коментарі 1460

Команди агенції та DELTA FOOD будуть надихати підприємців продовжувати працювати для відбудови та забезпечення функціонування економіки країни.

«DELTA FOOD всім колективом проходять той шлях, який довелося пройти багатьом українцям через повномасштабне вторгнення. Проте попри всі труднощі, нас об'єднує любов до України і до того, що ми робимо. Ми бачимо, яким важливим є кожен крок для наближення Перемоги, і саме тому не зупиняємо діяльність, активно запускаємо робочі процеси. Віримо, що наш досвід надихне українських підприємців продовжувати робити свою справу», — поділилася Фатіма Тисячник, CMO DELTA FOOD.

Це не перший досвід співпраці «ВАРТО» та DELTA FOOD: у 2020 році команди вже співпрацювали — агенція «ВАРТО» розробляла дизайн пакування для нової лінійки продукції ТМ «Гуляй-поле».

«Через інформаційну кампанію ми познайомимо мешканців Тернопільської області, куди було релоковане виробництво, з історією компанії та її співробітників. Розкажемо, що Delta Food — це історія про “виробляй українське, популяризуй українське, заробляй в Україні”. Кампанія включатиме плідну роботу з регіональними ЗМІ, Telegram-каналами та Facebook-спільнотами», — розповіла Ганна Гавура, Head of Client Services агенції «ВАРТО».

Раніше команда агенції вже розповідала про інформаційні кампанії для бізнесу та особливості співпраці зі ЗМІ у попередніх матеріалах.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода