Агенція Madcats запустила новий бренд фарби Nano 5

Агенція Madcats створили бренд виробника фарби: неймінг, айдентику, дизайн етикетки

Коментарі 1917
Це недорога універсальна фарба, яка стане в пригоді, коли хочеш пофарбувати улюблений стіл дідуся або пошарпаний холодильник.

Розмірковуючи про дизайн, креативники вже на березі зрозуміли, що їм потрібна проста та виразна ідея, яку не потрібно пояснювати. Така, щоб її було складно розвидіти. Коротше, вони зробили дизайн балона фарби... Без фарби.

Замість кольору вони вирішили показати, що саме ти можеш розфарбувати за допомогою Nano 5: трубку Шерлока, іграшкового Т-Rex'а або улюблені Air Max.
По суті, весь балон — це розмальовка, яка розповідає візуальну історію про те, як ти додаси у своє життя колір з Nano 5.

Великі режисери часів німого кіно говорили, що колір вбиває таємницю. Крім того, відсутність кольору виглядає максимально контрастно щодо кольорових конкурентів на полиці (а вони ВСІ кольорові). Балон виділяється на полиці, як біла ворона, та він і є біла ворона, і це здорово.

Щоб завершити образ, креативщики обрали контрастний, сучасний гротеск для лого, який добре видно і легко читається. Чого ще хотіти від балона фарби?
За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода