Агенція Majinx пропонує роботу маркетологам та креативникам України

У ці скрутні часи війна лишила без роботи приблизно 53% українців, велика кількість бізнесів по всій Україні скоротили чи зовсім припинили свою діяльність.

Коментарі 2291

Не стали винятком маркетингові агенції та спеціалісти креативної сфери, які вимушено втратили роботу через скорочення попиту на їхні послуги. Більш-менш стабільними залишилися ті компанії, що працювали, або мали клієнтів на закордонному ринку.

Саме для цього українська агенція Majinx.io, створила соціальну ініціативу із залученням маркетингових спеціалістів  до роботи з міжнародними проєктами.

Majinx займається повною маркетинговою підтримкою блокчейн-проєктів та стартапів із 2021 року, а також створює волонтерські проєкти із залученням коштів для відновлення нашої країни після війни. Наприклад, один з них - «ReUkraine», що залучає 1 % від продажів міжнародних підприємств до офіційних спецрахунків України. Передані благодійні кошти йдуть на відбудову зруйнованої інфраструктури та економіки.

Отже, агенція надає можливість українським спеціалістам та переселенцям не тільки отримувати дохід, але й долучитися до соціальних місій, таких важливих зараз для нашої країни.

Majinx запрошує в команду профільних спеціалістів, які вже мали досвід у криптосфері, а також тих, хто нею цікавиться. Важливим для роботи — є володіння англійською мовою. Надіслати заявку та отримати інші деталі можна за посиланням.

«Агенція вже рік працює виключно на міжнародному ринку з «вузькою» спеціалізацією на крипті. На цей момент експортний маркетинг для спеціалістів — можна вважати єдиним джерелом доходу. Наша ідея — надати якомога більшій кількості спеціалістів доступ до міжнародних проєктів», — пояснює у відіозверненні Руслан Линник, CEO & Co-founder Majinx.io.

Нагадаємо про платформу adaid.eu, яка була створена за ініціативи польської рекламної асоціації SAR при підтримці Всеукраїнської рекламної коаліції у співпраці з різними асоціаціями з країн ЄС з метою підтримки українських професіоналів рекламною індустрією ЄС. На сьогодні на сайті більше 100 вакансій з 10 країн для українських рекламістів різних напрямків – стратегія, дизайн, медіа, продакшн, електронна комерція, програмування, SEM / SEO, івент, PR та багатьох інших.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода