Агенція SODA перемогла в тендері від Фонду ООН в галузі народонаселення на створення Кар’єрного хабу для жінок

UNFPA — Фонд ООН у галузі народонаселення — організація, яка сприяє реалізації прав кожної жінки, чоловіка та дитини на здорове життя та рівні можливості. Новий проєкт Фонду — Кар’єрний хаб, або Women Career Hub. Це онлайн-платформа для кар’єрного розвитку жінок, постраждалих від домашнього та гендерно зумовленого насильства

Коментарі 1343

У тендері на запуск Хабу перемогла агенція SODA Creative & Digital. Це вже третій спільний проєкт SODA та UNFPA. До цього агенція займалася рекламним просуванням «Супертатоможе» (ініціатива про відповідальне татівство) та зараз веде диджитал-комунікацію «Розірви коло» (проєкт протидії гендерно зумовленому та домашньому насильству).

Про що Кар’єрний хаб?

Метою створення Хабу є підвищення фінансової спроможності жінок. Для цього через платформу кар’єрні радники та радниці будуть проводити консультації щодо здобуття професійних навичок, надаватимуть індивідуальну підтримку в пошуку роботи. А також на Women Career Hub передбачені консультації із менторами та психологами, а в майбутньому можна пройти курси на soft та hard skills, а ще отримати допомогу з працевлаштуванням та адаптацією в новому колективі.

Яка задача SODA Creative & Digital?

Запуск Кар’єрного хабу передбачає кілька етапів роботи:

- розробка сайту;

- рекламне просування платформи;

- створення анімаційного відеоконтенту на сайт.

Агенція вже провела не одну зустріч з Фондом та почала роботу з написання контенту на сайт та дизайном платформи. Наступні кроки:

- програмування;

- SEO;

- навчання користувачів роботи з сайтом;

- розробка плану рекламної кампанії на залучення 25 тисяч унікальних користувачів;

- проведення кампанії;

- написання сценаріїв для роликів та створення анімаційного відеоконтенту.

Судячи з розповідей SODA, роботи багато, але натхнення від залученості в таку важливу ініціативу — ще більше! Стежимо за новинами, а вас запрошуємо приєднатися до соцмереж агенції: там завжди найактуальніші новини про компанію та доробки:

https://www.instagram.com/soda_creative_and_digital/

https://www.facebook.com/SodaUkraine

Обговорити з іншими читачами:
Погода