Агенція TWIGA GO! провела першу в Україні онлайн церемонію нагородження

Одним із масштабних та цікавих проектів TWIGA GO! є щорічна церемонія нагородження найкращого роботодавця від компаній Randstad і ANCOR Україна. Вже 2 роки поспіль агенція відповідає за організацію проведення події цієї міжнародної премії.

Комментарии 3394
Підготовка до квітневої церемонії почалась ще у листопаді 2019 року і йшла належним чином. Аж поки в Україні не почався карантин. Першою думкою було зробити як усі – відмінити церемонію чи перенести її. Однак було вирішено перетворити проблему на виклик.

TWIGA GO! стала піонером серед українських агенцій маркетингових сервісів і почала підготовку до першої в Україні онлайн-церемонії нагородження. 
 
«У над короткий термін ми розробили новий формат заходу. А саме ток-шоу в студії телеканалу з прямою трансляцією на YouTube. В такому форматі в Україні ще ніхто не робив заходів. Лише за 2 тижні ми побудували сітку онлайн-заходів, створили весь графічний та відео-контент, підготували спікерів до роботи в прямому ефірі”- коментує Світлана Гукова, директорка TWIGA GO!

І вже 16 квітня 2020 року, вперше в Україні відбувся прямий ефір, присвячений бренду роботодавця в рамках міжнародного дослідження Randstad Employer Brand Research. Ведучою церемонії стала Оля Фреймут, яка попри карантин з радістю провела церемонію.Під час трансляції міжнародна компанія ANCOR і корпорація Randstad представили підсумки дослідження в 2020 році і нагородили найпривабливіших роботодавців, яких обрали українці в цьому році. До речі, таке дослідження роботодавців щорічно проводиться у тридцяти трьох країнах. А Україна в цьому році завдяки сміливісті та новаторству в організації онлайн церемонії стала першою серед усіх цих країн. І вже на нашому вдалому прикладі церемонії дві країни наважились також провести її в онлайні.

Як підсумок – онлайн церемонія Randstad Employer Brand Research встановила новий рівень проведення онлайн-заходів. А агенція TWIGA GO! стала прикладом того, як втілювати інноваційні проекти на світовому рівні.
 video
За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода