Агенція «ВАРТО» реалізує зовнішню пресслужбу для компанії Nemiroff

За перші місяці роботи агенції як пресофісу частка згадувань бренду в ЗМІ збільшилася вдвічі у порівнянні з попереднім періодом.

Коментарі 3069

Команда «ВАРТО» взяла на себе повний обсяг зовнішніх робіт зі ЗМІ: висвітлення ключових інформаційних приводів та розсилки, ініціювання та обробку запитів від журналістів, вихід експертних коментарів ньюзмейкерів компанії у публікаціях на профільну та бізнес тематики, підготовку та випуск блогів і колонок топових облич бренду, промоцію та всебічне висвітлення діяльності та заходів бренду Nemiroff у мас-медіа.

«Підтримувати стійкі бренди зі світовим іменем — це цільова основа діяльності агенції «ВАРТО», над якою ми активно працюємо щодня. Надзвичайно важливо, коли ці бренди мають українське походження — у цьому є свої переваги та свої виклики. З одного боку, у 2020 році Nemiroff визнали найбільш швидко зростаючим міжнародним брендом у світі, а продукція — щороку визнається найкращою у фахових рейтингах та конкурсах. З іншого боку, діяльність з виробництва алкогольних напоїв в Україні належить до регульованого сектору, що впливає на можливості в роботі зі ЗМІ. Проте це скоріше цікавий виклик, який допомагає нам обирати найкращі канали для комунікації», — розповіла Ганна Гавура, керівниця проєктного відділу комунікаційної агенції «ВАРТО».

«Одна з ключових наших місій — формувати нове відношення до категорії загалом та розвивати правильну культуру відповідального споживання міцного алкоголю. Ми раді, що завдяки плідній роботі у тандемі з агенцією матимемо можливість комунікувати про цінності нашого бренду на ширшу аудиторію», — поділилася Софія Макарук, глобальний PR-менеджер Nemiroff.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода