Агентство Grape розробило HR-платформу для «Сільпо»

HR-платформа «Перевершників» для «Сільпо» від агентства креативних рішень Grape

Коментарі 3744
«Сільпо» – це майже 250 магазинів та 30 000 працівників по всій країні.

В компанії вже були сформульовані цінності, але більшість співробітників не розуміли їх суті – правила було складно асоціювати з собою та застосовувати у повсякденному житті та роботі.

Агентству Grape потрібно було розробити HR-платформу для внутрішньої комунікації – зробити так, щоб кожен співробітник «Сільпо» зрозумів загальні цінності та обіцянки компанії. Щоб внутрішня комунікація була простою та людяною, доступною і для касира, і для бухгалтера, і для менеджера в офісі.

Ми всі любимо «Сільпо» за те, що це трохи більше, ніж продуктовий магазин: за «Лавку Традицій», «Власний імпорт», льорків, ціноклювів, гречаний багет. І звичайно, що все це було б неможливо без людей, які там працюють. 
Адже, якщо вони вже починають щось робити, то роблять це супердобре – ПЕРЕВЕРШЕНО.

Так, з‘явилась платформа ПЕРЕВЕРШНИКІВ – усіх, хто працює в «Сільпо» та робить його кращим кожен день. Вони, завдяки своїм «перевершенням», приносять Гостям справжню радість.

Далі агентство сформулювало правила компанії, які розділяють співробітники, та які транслюються через зовнішню і корпоративну комунікацію – обіцянки та цінності Перевершників.

Перевершники обіцяють: 

Перевершники цінують: 

«Посвята в Перевершники» – офіційний запуск нової внутрішньої комунікації, відбулась в головному столичному офісі «Сільпо».
За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода