Агентство iProspect Ukraine працює над корпоративними сайтами Mastercard в 10-ти країнах

iProspect Ukraine (частина групи dentsu Ukraine) розробили корпоративний сайт Mastercard на базі нової діджитал-платформи компанії – Mastercard Digital Experience Platform (DXP). Україна стала другою країною в світі і першою в Європі серед тих, що запустили сайт на платформі.

Коментарі 1834
Після успішного запуску нового сайту в Україні iProspect Ukraine розпочали співпрацю з Mastercard і на інших ринках. На даний момент українська команда фахівців реалізувала аналогічний проект у Молдові та Грузії, а також допомогла з роботою в Хорватії і Румунії. З березня по травень 2021 агентство планує запустити сайти Mastercard для Греції, Кіпру, Мальти, Ізраїлю та Вірменії.

Послуги, які надає агентство в цьому проекті, включають формування нової структури сайту, UI / UX дизайн, актуалізацію і перенесення контенту зі старого сайту на новий і SEO оптимізацію.

«Ведення SEO-проектів для таких корпоративних гігантів, як Mastercard, – це величезна відповідальність для будь-якого агентства. Я пишаюся тим, що експертиза наших команд дозволяє iProspect управляти настільки масштабним і непростим проектом. Найбільша складність полягає в мовах і конфігураціях DXP-платформи [1], які постійно змінюються. Наприклад, перенесення сайту на івриті та грецькою мовою – досить непросте завдання. Також потрібно дуже чітко управляти комунікаціями, оскільки замовники і технічна підтримка сайтів знаходяться в абсолютно різних часових поясах (США, Індія та інші регіональні офіси). Чудово, коли з клієнтами складаються справжні партнерські відносини і виникає довіра. У такі моменти ще більше хочеться допомогти бізнесу клієнта», – коментує Ірина Балашова, CEO iProspect Ukraine.

1 Mastercard Digital Experience Platform (DXP) – це набір інструментів для створення додатків, які взаємодіють через різні канали, з використанням стандартних галузевих технологій. DXP надає як середовище розробки, так і бібліотеку готових налаштовуваних компонентів для веб-сайтів і мобільних пристроїв.

За матерiалами прес-релiзу
Обговорити з іншими читачами:
Погода