Агентство Looma перевернуло «Будинок на Вавілових»

Агентство Looma створило нову кампанію для Ковальської.

Коментарі 2611

В чому справа?
Вибір житла в Києві – суцільний компроміс, доводиться вибирати – парк чи метро поряд, гарний вид із вікна чи інфраструктура тощо.
«А що, якщо взяти та зібрати всі плюшки сучасного житла в одному місці?» – подумали в “Ковальська” і зробили «Будинок на Вавілових» –  функціональне та естетичне житло біля метро для активних та амбітних киян. Тут одночасно і метро і швидкий доступ до центру, та можливість бути в найзеленішому районі міста, з чистим повітрям. Клас же?

Повідомлення
Отже, наше завдання запустити «Будинок на Вавілових» і показати, як в одному місці можна зібрати стільки всього. Для цього нам потрібно було об'єднати одразу 4 повідомлення – розвинена інфраструктура, близькість до метро, наявність поруч паркової зони, а також показати естетику архітектури будинку.

Рішення
Ми на етапі лончу, а значить зараз важливо піднімати awareness комплексу – тому за основу ми взяли саме форму «Будинку на Вавілових». З першого погляду здається, що зібрати стільки всього в одному будинку – неможливо, ці думки навели нас  на принцип «неможливих фігур»,  які можуть поєднувати різні виміри і форми. Так силует «Будинку на Вавілових» перетворився на сюрреалістичний образ, який поєднав усі ключові переваги комплексу та створив унікальний візуальний стиль.

Ми в Looma дуже любимо крафт, тому особливу увагу приділили деталям на етапі реалізації.
Ківіжуал і відеоролик були повністю створені в CGI внутрішнім продакшен-департаментом.
Ролик зняли у CG одним кадром – таким чином, перелітаючи між гранями та вимірами, глядач може оцінити усі плюшки комплексу.

 Kovalska / Vavilovyh

«Ще на етапі проектування будинку ми вже розуміли, як він має виглядати і яку інфраструктуру мати. Спираючись на власний досвід та досвід архітекторів зі світовим ім’ям, ми створили стильний проект,, врахували всі деталі та інтегрували їх в наявну забудову. Рекламна кампанія «Відчуття міста» – саме про це», — коментує Вадим Колодніцький, Керівник відділу маркетингу нерухомості.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода