Аграрії підтримали аграріїв у новій рекламній комунікації

Grape створили для агрокомпанії Corteva кампанію-подяку, в якій показали скільки труднощів українських фермерам доводиться долати під час війни.

Коментарі 996

Після початку повномасштабного вторгнення рф на територію України міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience однією з перших покинула російський ринок і долучилася до гуманітарних ініціатив. Тут вважають це правильною відповіддю на агресію і засуджують тих, хто намагається шукати будь-які виправдання своїй нерішучості.

Аби заявити свою позицію, Corteva вирішила не лише подякувати у відео українським клієнтам, а й показати ті труднощі, з якими вони стикаються чи не щодня. У цьому їй допомогла бренд-маркетингова агенція Grape.

Corteva присвячує кампанію «Завжди з вами. Тільки з Україною» всім, хто ніколи не зупинявся і не зупиняється: оре, засіває і вирощує під обстрілами. Тим, хто експериментує та саджає кавуни на Волині, і тим, хто не боїться знову починати спочатку, як колись у 2014-му.

Креативникам не довелося нічого вигадувати, адже показані у ролику ситуації взяті з реального життя. Ці історії живуть у медіа та розповідях самих аграріїв, серед яких і клієнти компанії Corteva. Тепер, сподіваються у Grape, якомога більше українців зможуть дізнатися про них із відео та відчують гордість за український  агросектор.

 Завжди з вами. Тільки з Україною | Corteva

«Слів подяки не буває забагато, тому ми зробили ролик-підтримку, де не кажемо працювати, засівати, експериментувати, бо фермери і так це роблять, і навіть більше, без нагадувань і попри перепони. Ми лише дякуємо за їхні зусилля, за те, що вони були і залишаються в авангарді продовольчих і аграрних сил України, за те, що продовжують годувати увесь світ», — розповіла Олена Тищук, копірайтерка Grape.

Втім, це історія не лише про вдячність, а й про відповідальність — за свою роботу, позицію та інших людей. Адже ми самі відповідальні за свій вибір і в наших силах обирати лише тих, хто обрав Україну.

Corteva Agriscience

Керівниця відділу маркетингу — Олександра Бєлаш

Керівниця відділу маркетингових комунікацій та кампаній — Катерина Лисяна

Grape

Креативна директорка та копірайтерка — Оксана Деньга

Стратег — Андрій Чаплик

Копірайтерки — Олена Тищук, Ольга Казакова

Дизайнери — Володимир Клімик, Ігор Ганевський, Віра Кренделєва

Ньюбіз-директорка та менеджерка проєкту — Ксенія Сокур

NO STARS Production

Режисер — Гліб Фельдман

Операторка — Лєна Чеховська

Другий режисер — Микола Перестюк

Виконавчий продюсер — Іван Крутоуc

Лінійна продюсерка — Дар’я Волгіна

Асистентка продюсерки — Валерія Гаврилова

Продакшн-менеджер — Микола Полудень

Артдепартамент — Євген Швидлер

Локейшн — Олексій Гордійчук, Діма Шевченко

Стилістка / гримерка — Анна Аралова  

Кастинг — Павло Макарченко

Фотограф — Олексій Леус

Фокуспулер — Сергій Сардудинов

Режисер монтажу  — Максим Васянович

Постпродакшн — Сamaradas

Звукорежисер — Олег Тетерятник

Кольорокоректорка — Ольга Коржинська

Композитор — Сурен Томасян

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода