aisel architects створили офіс для FG OFF

Проєкт FG OFF, офіс для молодої аграрної компанії, стартував з повної довіри замовника до рішень команди aisel architects. З обов'язкових формальностей в брифі клієнт вказав нейтральний універсальний інтер'єр з інтеграцією в нього корпоративного кольору фірми — оранжевого.

Коментарі 1614

Офіс знаходиться в одноповерховій споруді 50-х років, де до в'їзду FG OFF була покинута друкарня зі специфічним плануванням. Складністю стало створити план невеликого приміщення з нуля так, щоб розмістити багатофункціональні переговорні кімнати і залишити достатньо місця під просторі кабінети директорів.

Для дизайнерів було важливо витримати баланс між функціональністю і чистотою геометрії простору. У кабінетах чотириметрові стіни заповнили мінімалістичними шафами і полицями, а в переговорних висоту сегментували розподілом листів гіпсокартону.

При комплектації проєкту важливо було раціонально розподілити бюджет. Тому було вирішено поєднати дорогі якісні меблі і більш бюджетні аналоги оздоблювальних матеріалів, які, однак, не поступаються за технічними і візуальним властивостям.

Айдентику компанії реалізували в дизайні зони рецепції — арка корпоративного оранжевого кольору стала акцентом загального мінімалістичного інтер'єру. Всі столярні вироби в об'єкті створювалися за індивідуальним проєктом, а над їх встановленням працювало кілька великих українських підрядників.

Команда aisel architects також акцентувала увагу на вузлах примикання і дрібних деталях, оскільки саме вони роблять інтер'єр геометричним, об'ємним і чистим.

Меблі тут від українського мінімалістичного бренду pro pro, оксамитові крісла від італійців Natuzzi, акцентні стільці в гусячу лапку від турецького бренду і пара моделей з IKEA.

FG OFF від aisel architects — проєкт з увагою до деталей, де головною метою було створити комфортне місце для продуктивної роботи.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода