Ajax Systems виходить на ринок Уругваю

Microfal стає офіційним дистриб’ютором

Коментарі 914

Ajax Systems, найбільший виробник професійних систем безпеки в Європі, виходить на ринок Уругваю. Компанія планує посилити свій вплив у регіоні і привнести інновації від Ajax у місцеву індустрію безпеки.

Вже у листопаді 2022 року всесвітньо відома лінійка бездротових продуктів Ajax Jeweller буде доступна для продажу в офіційного партнера та дистриб’ютора компанії в регіоні — MICROFAL S.A..

Після року експансії в Латинській Америці Ajax виходить на ринок Уругваю у співпраці з Microfal. Завдяки своєму досвіду та професіоналізму, цей дистриб’ютор є одним з найбільш визнаних у регіоні. Разом ми хочемо зробити революцію на ринку — як ми вже зробили це в Європі — завдяки інноваційному продукту, який пропонує нові стандарти в індустрії безпеки.

Дієго Ді Джузеппе, директор з продажу у країнах Південної Європи та Латинської Америки

Ajax відповідає найсуворішим стандартам індустрії та пропонує найкращий досвід користування і професіоналам, і власникам систем. Глобальний успіх компанії був зумовлений її інноваціями, а саме пропрієтарними технологіями Jeweller, Wings та OS Malevich. Система гнучка і гарантує комплексну безпеку незалежно від розміру й розташування об’єкта. Завдяки цьому системи Ajax широко впроваджуються для захисту не лише приватної та комерційної власності, а й державних і громадських об’єктів.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода