Акаунт Ілона Маска у Twitter виявився «фейковим»

Ілон Маск, який наполягав на ретельній перевірці на справжність облікових записів у соцмережі, потрапив у безглузду ситуацію. За даними сервісу Botometer, його акаунт виявився фейком.

Коментарі 1196
Американський мільярдер відмовився купувати соціальну мережу Twitter, аргументуючи це рішення тим, що керівництво соціальної мережі подало нібито недостовірні дані про кількість ботів.

Після цього Twitter подав до суду на Маска. Розгляд призначено на 17−21 жовтня.

Мільярдер підготував папери для засідання. Як обґрунтування своїх претензій він надав дані сервісу Botometer. Останні вказують на те, що у Twitter є не менше 10% фейкових акаунтів.

Компанія вирішила перевірити цю інформацію, насамперед, проаналізувавши обліковий запис самого Маска за допомогою сервісу. Botometer визначив його як фейковий.

Twitter вважає, що аргументи власника Tesla та SpaceX «суперечать доказам та здоровому глузду». Ймовірно, перевірка облікового запису Маска стане потужним аргументом на користь цієї позиції.

На момент виходу цього матеріалу Botometer вважає обліковий запис мільярдера цілком людським, присвоюючи йому оцінку 1.1 з 5. Ще кілька днів тому за результатами перевірки Twitter вона була 4 з 5.
Ймовірно, це пов’язано з алгоритмами обробки даних, що постійно змінюються, оскільки сервіс попереджає, що пошук ботів — нелегке завдання, і якби його можна було вирішити наявними програмними методами, проблеми б уже не було.

За матеріалами https://techno.nv.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода