Алан Бадоєв створив перший рекламний ролик у своїй кар'єрі

Натхненний ранковим Києвом і спостереженнями за молодим поколінням, український режисер створив перший рекламний ролик у своїй кар'єрі.

Коментарі 2402

Алан Бадоєв і його креативне агентство Badoev ID оголосило про запуск широкомасштабної рекламної кампанії для «Альфа-Банку». Ребрендинг банку, який з сьогоднішнього дня стартує по всій Україні, виходить під слоганом # ТІМОЖЕШ! Ключовою частиною цього проекту став короткометражний фільм, знятий Бадоєвим на кіноплівку, під саундтрек Євгенія Філатова.

«Створюючи цю історію, щоранку я купував каву і гуляв Києвом, спостерігаючи за обличчями людей. Я відчував, як прокидається наше місто. Мене надихали посмішки і повні надії очі. І саме у ваших портретах я знайшов натхнення ... », - коментує Алан Бадоєв. 

Це рекламний дебют українського режисера, який також подарував ролику власний голос. У відео, що розкриває нову філософію «Альфа-Банку», Бадоєв звертається до всіх українців із надихаючим посланням. В цьому вбачається фірмовий почерк режисера: робити кожен свій проект персоніфікованим та авторським.

Алан Бадоєв: «Кілька місяців тому я оголосив про створення креативного агентства Badoev ID. Це викликало різноманітну реакцію, особливо в такому «серйозному» світі української реклами. За цей час ми реалізували ряд гучних проектів, а сьогодні в колаборації з неймовірним партнером в особі «Альфа-Банку» з гордістю представляємо наш проєкт з репозиціонування. Це не просто ролик або кампанія, в цей проект я заклав власний сенс, в який вірю вже 40 років - «щоранку починати нове життя». Я говорю це собі кожен раз, коли перебуваю на порозі відкриттів і роблю щось вперше. Ці ж слова я повторюю близьким і своїм дітям. Це дуже інтимна історія, тому в ній звучить мій голос і я кажу тобі: «Ти можеш!»

«Це нова мотивація для України», - каже Бадоєв про грандіозний проект, який, крім ребрендингу та міні-фільму, також включає ряд заходів в масштабах всієї країни. #ТИМОЖЕШ! - це ще й фотопроєкт обличчь нової України Стефана Лісовського, безпрецедентний «день безкоштовного метро» в Києві (стартує 1 жовтня), а також флешмоб «Подаруй усмішку», який запускається в Києві, Харкові, Одесі та Дніпрі з метою підвищення «індексу щастя».

 video
За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода