Alibaba випустить конкурента ChatGPT

Китайський технологічний гігант Alibaba оголосив про плани випуску власного продукту штучного інтелекту на кшталт ChatGPT. Розробка буде називатися Tongyi Qianwen.

Коментарі 660
В останні місяці технологічні компанії у всьому світі представили свої власні так звані генеративні чат-боти зі штучним інтелектом.

Підрозділ хмарних обчислень Alibaba заявив, що найближчим часом інтегрує чат-бота в бізнес-підрозділи, але не повідомив подробиць про терміни.

"Ми підійшли до історичного моменту, коли ШІ може бути заснований на хмарних обчисленнях", - заявив голова і головний виконавчий директор Alibaba Даніель Чжан під час презентації Tongyi Qianwen.

Tongyi Qianwen приблизно перекладається як «пошук відповіді, задаючи тисячу питань». Alibaba не надає англійської версії назви.

Компанія заявила, що Tongyi Qianwen, який може працювати як англійською, так і китайською мовами, спочатку буде доданий до DingTalk — програми для обміну повідомленнями на робочому місці Alibaba.

За словами компанії, ШІ виконуватиме низку завдань, включаючи перетворення розмов на зустрічах у письмові нотатки, написання електронних листів та складання бізнес-пропозицій.

Alibaba заявила, що її також буде інтегровано в Tmall Genie, який схожий на розумну колонку з голосовим помічником Alexa від Amazon.

За матеріалами nv.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода