AliExpress відновлює доставку в Україну – через Нова пошта і Укрпошта

Відтепер українці зможуть знову купувати товари з Китаю на найпопулярнішому в світі маркетплейсі AliExpress. Доставка в Україну через Укрпошта та Нова пошта доступна вже з 15 червня.

Коментарі 1265
Як повідомили RAU у прес-службі Укрпошта, наразі доставка замовлень можлива в 14 областей: Вінницьку, Житомирську, Івано-Франківську, Київську, Кіровоградську, Львівську, Полтавську, Рівненську, Сумську, Тернопільську, Хмельницьку, Черкаську, Чернігівську, Чернівецьку. Доставка в інші області буде поступово додаватись.

До війни українці замовляли з AliExpress більше 30 млн посилок протягом року. Всі замовлення, які доставляються Укрпоштою, можна відстежити. Це означає, що навіть відправлення з типом доставки Cainiao Super Economy з безкоштовною доставкою будуть відслідковуватися в особистому кабінеті і додатку AliExpress та на сайті Укрпошта. Укрпошта також обслуговує такі канали доставки з AliExpress, як Cainiao Super Economy, AliExpress Saver Shipping, AliExpress Standard та інші. Доставка замовлень з AliExpress буде здійснюватися з Китаю чартерними рейсами транзитом через Пошту Латвії, а звідти в Україну.

У свою чергу логістичний оператор Nova Poshta Global, що входить до групи компаній Нова пошта, також повідомив, що з 15 червня українці знову можуть замовляти товари з онлайн-магазину AliЕxpress напряму в Україну із доставкою Нова пошта.

«Тепер користувачі знову можуть замовляти доставку товарів з AliExpress одразу з сайту у зручне відділення або поштомат Нова пошта. Для цього потрібно лише вказати опцію AliExpress Standard Shipping та на карті обрати найближче працююче відділення/поштомат», – заявив СЕО Nova Poshta Global Юрій Беневитський.

Як повідомляється, до початку війни, AliExpress очолював список найулюбленіших закордонних інтернет-магазинів українців. У середньому за день клієнти Нова пошта замовляли близько 2,6 тон товарів із AliExpress.

Нагадаємо, китайський маркетплейс скасував з початку війни доставку в Україну.

За матеріалами https://rau.ua/
Обговорити з іншими читачами:
Погода