Алла Костромічова стала обличчям бренда Viv'en petty

Мережа магазинів EVA представила нову рекламну кампанію власної торгової марки панчішних виробів Viv’en petty. Її обличчям стала Алла Костромічова, топмодель, ведуча проєкту «Топмодель по-українськи» та популярна інстаграм-блогерка.

Коментарі 2524

Вже з 6 жовтня глядачі телеканалів «СТБ», «Новий», «М1» зможуть побачити нові відеоролики Viv’en petty з Аллою у головній ролі.

Створенням та реалізацією рекламної кампанії займалася креативна агенція MOZGI Ideas (part of MOZGI GROUP). «Головна ідея ролика — показати, що означає бути сучасною жінкою. У звичному для всіх образі Алла — передусім успішна топмодель і приклад для наслідування. Проте свою легкість та елегантність вона демонструє не лише на подіумі, а й у повсякденному житті, незалежно від соціальних ролей — чи то люблячої мами, успішної бізнес-леді, чи просто залишаючись наодинці із собою», — розповів про рекламну кампанію креативний директор MOZGI Ideas Влад Болсун.

Комфортна продукція ТМ Viv’en petty допомагає кожній жінці створювати сміливі та елегантні образи. Саме до цього закликає слоган рекламної кампанії — «Твій вибір у красі».

«Колготи та шкарпетки є повсякденними предметами гардеробу майже кожної жінки. Вони повинні не лише дарувати тепло та комфорт, а й слугувати модним аксесуаром, допомогаючи власниці формувати особистий стиль. Вважаю, продукція Viv’en petty виконує ці завдання якнайкраще. Тому із задоволенням погодилася стати обличчям бренда, адже хочу, щоб якомога більше жінок знайшли для себе те, що буде їм до вподоби», — ділиться Алла Костромічова.

Алла також взяла участь у фотосесії бренда, знімки з якої з’являтимуться у рекламних кампаніях Viv’en petty протягом року.

«Ми в EVA вважаємо, що Алла найкраще втілює цінності, яких дотримується бренд Viv’en petty. Це насамперед якість, комфорт, стиль і впевненість у будь-якій ситуації. Алла сучасна, модна, впевнена в собі, смілива. Для багатьох вона є втіленням образу успішної жінки, яка цінує свободу та красу в усьому. Ми переконані, що вироби, які виготовляються під торговою маркою Viv’en petty, здатні задовольнити вимоги навіть найвибагливіших жінок і дівчат», — коментує Анна Гладіревська, керівниця відділу маркетингового просування власних торгових марок EVA.

 video

Viv'en petty (Вів'єн Петті) — власна торгова марка EVA в категорії панчішно-шкарпеткових виробів, започаткована у 2012 році. Це український бренд стильних колготок, панчіх і шкарпеток, 90% продукції якого виробляються в Італії. Топ-2 на українському ринку за кількістю проданих одиниць товару й топ-3 — за впізнаваністю бренда. Щоб зробити продукцію ТМ Viv'en Petty ще ближчою до покупця, у 2020 році EVA встановила три вендингових апарати з продажу колгот і шкарпеток у київських торгових центрах «Піраміда» та Retroville, а також у ТЦ «Караван» у Дніпрі.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода