АЛЛО Express — новий поштовий оператор України

АЛЛО оголошує про запуск нового поштово-логістичного оператора на території України, про що свідчить запис у Єдиному державному реєстрі операторів поштового зв'язку.

Коментарі 1733

Компанія буде надавати послуги з доставки та видачі посилок інтернет-замовлень з сайту allo.ua. Відділення поштового оператора АЛЛО Express будуть розташовуватися в діючих магазинах АЛЛО в 140 містах України.

Окрім класичних поштових послуг АЛЛО Express планує надавати комплекс фінансових сервісів у партнерстві з ТОВ «ЕЛЕКТРУМ ПЕЙМЕНТ СІСТЕМ» (Ліцензія Національного банку України №43): переказ грошових коштів без відкриття рахунків та інші фінансові послуги в межах платіжної системи «ЕЛЕКТРУМ» та інших платіжних систем. Уже в найближчому майбутньому цей сервіс буде доступний у всіх відділеннях поштового оператора.

«В умовах сьогоднішніх реалій і з урахуванням значного перетікання роздрібних продажів в онлайн, було прийнято рішення перебудувати процеси власної логістики та інвестувати в створення власного поштового оператора. Розвивати сервіс доставки плануємо за двома напрямками: доставка інтернет-замовлень у будь-яке відділення АЛЛО Express, а також – адресна кур'єрська доставка покупцю», ­— коментує Максим Раскін, CEO ГК «АЛЛО».

Також планується розвивати кілька форматів поштових відділень, у тому числі й за межами діючих магазинів АЛЛО. У 2021 році всі інтернет-замовлення, оформлені на сайті allo.ua, можна буде отримати у відділеннях АЛЛО Express або за допомогою адресної кур'єрської доставки цього оператора.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода