АЛЛО знають, що подарувати на Новий Рік тещі, дітям і колегам

"Що подарувати?" — питання, над яким ламають голову більшість людей напередодні новорічних свят. Щоб полегшити муки пошуку і допомогти клієнтам з ідеями, АЛЛО створили гід по вибору подарунків - кастомізоване джерело натхнення, яке допоможе підібрати подарунок кожному: від тещі до племінників

Коментарі 2036
Більше не потрібно годинами блукати по магазинах, обережно питати близьких про їхні бажання і перечитувати всі статті в інтернеті в пошуках натхнення. Досить зайти на сторінку https://allo.ua/ru/gifts/, вибрати, кому ви шукаєте подарунок, вказати вік і стать, — і ви отримаєте цілий список ідеальних ідей. Зробивши вибір, замовити подарунок можна в один «тиць». Його доставлять за зручною для вас адресою або в один з магазинів АЛЛО.

"Нам всім знайомий стан «подарункової паніки» перед Новим Роком. Проаналізувавши статистику продажів, інтереси наших клієнтів і спираючись на думку експертів, ми виявили, що інтереси людей досить схожі. У кожній віковій групі є свої топ-бажання. Парадокс в тому, що батькам не зрозуміти дітей, а чоловікам складно уявити, чого хочуть жінки, —інтереси близьких нам людей часто потрапляють в сліпу зону. Наш гід допомагає зрозуміти бажання своїх близьких. Досить ввести вік, стать і вказати, кому саме призначений подарунок, —і отримати оптимальний список забаганок, з якого набагато простіше вибрати щось одне" – коментує Артур Матковський, Chief of Marketing АЛЛО. 

Рекомендуємо кожному протестувати гід з вибору подарунків і переконатися, що він дійсно вгадує мрії краще ворожки. Так що не витрачайте зайвий час і нервові клітини на метушню, даруйте цінне й робіть близьких щасливими.

За матеріалами прес-релізу.
Обговорити з іншими читачами:
Погода