Альпіністка Ірина Галай у кампейні зимової капсули ONE BY ONE

В умовах обстрілів, блекаутів і повної дестабілізації бренд ONE BY ONE випускає спеціальну зимову капсулу з Іриною Галай, першою українкою, яка підкорила Еверест.

Коментарі 916

До колекції увійшов унікальний пуховик зі старовинним орнаментом родом з Мукачево, термобілизна, в’язаний светр з принтом українських гір, зимові дуті штани та теплі аксесуари.

Go Up! — Мотивує нас головний слоган колекції.

Цю історію ONE BY ONE пише про підкорення власних вершин, які кожен ставить собі в залежності від життєвих обставин. Емоційні гойдалки, сили на нові звершення кожного дня, подолання перешкод, і віра в досягнення. Від маленьких кроків кожен день до великих стрибків до перемоги.

Лімітована зимова капсула ідеально підходить для складних погодних умов і відпочинку у горах, які є в наших мріях і бажаннях. А якщо говорити побутовою мовою, то просто для комфортного життя в умовах нашої суворої зими.

Створена у воєнні часи в рідній країні, колекція делікатно акцентує тему спадщини та поваги до власного роду, традицій і сім’ї. Теплі та комфортні елементи активного одягу однаково гріють тіло і серце. Візерунок, що з’являється на речах колекції – не випадковий. Він створений за мотивами вишитих сорочок Закарпаття, звідки родом Ірина Галай. Носити такі речі поза межами нашої країни – це честь та підтримка  бренду України в світі.

Зйомка кампейну колекції без слів підтверджує,  що це одяг для сміливих і сильних. Команда під керівництвом фотографа і арт-директора Дениса Манохи відправилася у засніжений ліс, щоб передати необхідний настрій та наживо протестувати капсулу. «Зйомка в снігопад на північ від Києва, при -2 °С, після наймасованішої ракетної атаки на Київщину і в повному блек-ауті? Чому б ні? Погнали!» - ділиться враженнями Ірина Галай.

Усі речі з колекції пройшли краш-тест «українська зима», а отже тепер будуть зігрівати наших незламних красунь українок.

За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода