alyona alyona представила анімований музичний кліп про безбар’єрність українських міст

linza agency та Доступно.UA створили соціальну кампанію, що має на меті актуалізувати питання доступності міських просторів, розповісти, як відбудувати Україну комфортну для життя всіх людей. У рамках кампанії разом з alyona alyona було створено анімований музичний кліп про безбар’єрність українських міст.

Коментарі 1553

Інклюзивна відбудова українських міст — це нова можливість зробити країну доступною для всіх її жителів. Доступно.UA знає, як цього досягти та зрозуміло розповідає про це.

««Мій добрий друг з університету — Леонід Хмельков, який є ветераном АТО, який захищав Донецький аеропорт. Йому від міни розірвало бедро. Леонід відновлювався у Німеччині, а далі його відправили в Америку – тому що лікування було дуже складне. І там, він спокійно міг пересуватися на кріслі колісному – виходити з будинку, сісти в транспорт, проїхати до супермаркету, заїхати в супермаркет, взяти дружині квіти й каву, повернутися назад і зранку привезти їй круасан чи пончик. Коли він уже став на ноги, але йому ще було дуже тяжко пересуватися на милицях, він повернувся в Україну, де його чекало абсолютно інакше життя. Неможливість навіть з під’їзду нормально вийти», — ділиться alyona alyona, українська реп-співачка й авторка нової пісні, створеної в рамках інфокампанії «Відбудуймо країну доступною для кожного» від Доступно.UA.

 video

Станом на 1 вересня 2022 року, зруйновано щонайменше 1788 освітніх та медичних закладів та пошкоджено 211 об'єктів культури. Серед пошкоджених об’єктів нерухомості переважають житлові приміщення з різним ступенем руйнування. Наразі їх понад 142 тисячі. За попередніми підрахунками аналітиків, на які спирається Міністерство розвитку громад і територій, понад 2,4 мільйона українців мешкали в зруйнованому або суттєво пошкодженому житлі. Для боротьби з цими жахливими наслідками війни було створено Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України.

Разом з тим, відновлення має відбуватись не в початковому вигляді, а з урахуванням всіх аспектів необхідної інклюзивності. Це і стало основною метою інформаційної кампанії Доступно.UA.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода