Amazon на рік скасовує комісію для українських підприємців

Маркетплейс Amazon на рік скасовує комісію для українських підприємців. Зазвичай розмір комісії становив близько 15%.

Коментарі 1167
Фото: depositphotos.com
Фото: depositphotos.com
Європейський та британський підрозділи компанії Amazon скасовують реферальну комісію для українських продавців-експортерів.

Про це йдеться у повідомленні Укрпошти.

З 6 вересня бізнес, що відправляє товари з України, звільняється терміном на рік від сплати відсотка з продажу. Аmazon скасовує реферальну комісію на рік.

«У відповідь на ваш запит підтримати українських продавців на нашому маркетплейсі, я радий підтвердити, що зараз ми запроваджуємо спеціальні умови для бізнесу з адресою відправки Україною. З 6 вересня ми знижуємо реферальну комісію до 0% на період 12 місяців для всіх українських продавців на Amazon в Європі та Британії», — заявив віцепрезидент EU Seller Services Ксав'є Фламанд.

Як зазначив голова Мінцифри Михайло Федоров, незважаючи на війну, український бізнес продовжує працювати, а значна частина компаній виходить на міжнародний ринок.

«Завдяки спільним зусиллям з партнерами українські підприємці отримали безпрецедентні умови роботи на європейському Amazon. Рішення маркетплейсу скасувати на рік комісію на продаж у країнах Євросоюзу та Британії є чудовим доповненням політики ЄС у питаннях підтримки українського бізнесу», — йдеться у повідомленні Укрпошти.

Зазвичай Amazon стягує комісію з кожного продажу. Як зазначають в Укрпошті, раніше реферальна комісія становила від 7% до 17% ціни, залежно від категорії. Найчастіше її розмір сягав 15%.

Нагадаємо, що у березні цього року п’ять великих маркетплейсів — Etsy, eBay, Joom, Wish та Shopify вирішили підтримати український малий і середній бізнес та скасували комісію для підприємців із нашої країни.

За матеріалами https://biz.nv.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода