Amazon після нападу РФ допоміг Україні перенести 10 петабайтів даних у "хмару"

Amazon Web Services допомогла українським міністерствам та підприємствам перенести на безпечні сервери понад 10 петабайтів даних – від земельного реєстру та банківської інформації до університетських навчальних програм

Коментарі 1679
Раніше українське законодавство вимагало, щоб чутлива інформація зберігалася на серверах, які фізично розташовані в Україні. Але незадовго до російського вторгнення Верховна Рада ухвалила закон, дозволивши уряду розміщувати інформацію на хмарних серверах.

AWS пише, що вона однією з перших відгукнулась на прохання України допомогти з міграцією даних.

Інформацію вивозили у спеціальних "валізах" AWS Snowball, які прибули до України в неділю, на третій день повномасштабної війни.

Відтоді AWS забезпечив міграцію у "хмару" чутливої інформації 27 українських міністерств, а також десятків освітніх закладів і приватних компаній. Зараз відбувається 61 міграція державних даних з України й очікується, що їх буде ще більше.

"AWS вважає за честь працювати разом з українським урядом та іншими приватними та громадськими організаціями для підтримки народу України. Ми продовжуватимемо надавати допомогу та ділитися нашими технічними знаннями та послугами з тими, хто їх потребує", – заявили у компанії.

За матеріалами biz.liga.net
Обговорити з іншими читачами:
Погода