Amazon представила ШІ-сервіс Bedrock

Компанія Amazon представила ШІ-сервіс Bedrock, який можна використовувати для генерації текстової інформації, пише CNBC. Таким чином найбільший провайдер хмарних сервісів долучився до конкуренції у галузі ШІ.

Коментарі 982
Фото: depositphotos.com
Фото: depositphotos.com

Сервіс Bedrock матиме доступ до створеної в Amazon великої мовної моделі Titan, мовних моделей стартапів AI21 та Anthropics, а також до моделі від Stability AI, яка перетворює текст на зображення.

Мовна модель Titan може генерувати тексти для листів, записів у блогах та інших цілей. Менші моделі допомагають із пошуком і збором інформації та її персоналізацією.

В компанії заявляють, що «по-справжньому стурбовані» якістю роботи ШІ-сервісів та запевняють, що Titan дає вірні та якісні відповіді.

Користувачі зможуть персоніфікувати модель «під себе» за допомогою власних даних. Однак надані моделі дані не будуть використовуватись для її навчання, що дозволить убезпечити особисті дані користувачів.

Керівництво Amazon вказує, що робота над моделлю тривала понад 20 років і та вже має понад 100 000 користувачів. Крім того, обмежена версія Titan використовувалась для покращення пошуку на стартовій сторінці Amazon.

За матеріалами https://forbes.ua/

Обговорити з іншими читачами:
Погода