Американська компанія створили чатбот на основі штучного інтелекту для спілкування з віртуальними персонажами

Усі персонажі відповідають користувачам у притаманному їм стилі.

Коментарі 676
Американська компанія Gorilla Technologies створила бот Superchat на основі технології штучного інтелекту від OpenAI, що дає змогу розмовляти з віртуальними персонажами, зокрема із Шекспіром, Альбертом Ейнштейном, Клеопатрою, Нілом Армстронгом, Білосніжкою, Рапунцель, Дракулою, Шерлоком Голмсом тощо. Про це повідомило видання Tech Crunch.

«Наша мета — зробити технологію штучного інтелекту доступною для всіх. Ми вважаємо, що цей додаток стане чудовим інструментом для дітей, які хочуть дізнатися більше про історичні постаті, спілкуючись з такими крутими персонажами, як Шекспір», — каже гендиректор компанія Гульєльмо Фаліоні.

Окрім цього, серед співрозмовників можна побачити представників різних професій, як-от садівниками, кухарями чи терапевтами. Усі персонажі відповідають користувачам у притаманному їм стилі.
Зокрема, Зевс «розповів», як створює блискавку і пояснив, як працює блискавка з точки зору фізичних явищ і законів. За словами представників компанії, розробники зараз працюють над тим, аби стиль розмови персонажів більше відповідав їхньому характеру протягом всієї розмови.

Авторським персонажем Gorilla Technologies є стандартний асистент ChatGPT на ім’я Арія. Цей чатбот може допомогти користувачам у виконанні завдань, наприклад, написання електронних листів.
Інтерфейс Superchat виглядає як звичайний месенджер, що дозволяє користувачам одночасно вести кілька розмов з різними чатботами.

Деякі персонажі доступні безкоштовно під час завантаження програми, а інших можна розблокувати за допомогою преміум-підписки.

Наразі додаток доступний лише для користувачів iOS.

За матеріалами https://ms.detector.media/
Обговорити з іншими читачами:
Погода