Аналітика з підбіркою теле-цікавинок в Новорічну ніч

От і ввірвалися ми в 2019 рік. І, за традицією, Media First Ukraine підготували аналітику з підбіркою теле-цікавинок в Новорічну ніч.

Комментарии 1537

???? Справжньою несподіванкою стала Новорічна заява Володимира Зеленського замість Новорічного привітання Президента України на 1+1, яку, до речі, подивилась третина телеглядачів!

????Вже стабільно канал 1+1 лідер по Новорічному контенту: Вечірній квартал вже 2 рік поспіль займає 1-ше місце по долі телеглядачів 31-го грудня. І 1-го січня більшість українців також віддали перевагу цьому каналу та фільмам українського виробництва.

???? Вперше за 4 роки телеканал Україна ввірвався до ТОП-5 каналів по Новорічним програмам зі своїм Новорічним концертом.

???? Новорічне привітання Президента України знову посіло звичну 2-гу сходинку по долі глядачів. Нагадаємо, що минулого року привітання Президента було менш популярним.

⚠І наостанок, згадаємо рекламу ???? Найчастіше в новорічну ніч ми бачили рекламні ролики від Міністерства інформаційної політики України, Jacobs, а також політичну рекламу.

За матеріалами прес-реліза
Обсудить с другими читателями:
Погода