Анатолій Анатоліч став ведучим нового тревел-шоу телеканалу «Україна»

Телеканал «Україна» розпочинає роботу над новим тревел-шоу «Всюди люди», яке позбавить глядачів від уявних стереотипів про життя в інших країнах. Ведучий проєкту вирушить у подорожі далекими країнами, щоб розповісти про звичайне життя їхніх мешканців.

Коментарі 1588

Популярний український ведучий і завзятий мандрівник Анатолій Анатоліч вирушає у велику світову подорож. Мандруючи країнами, він познайомить нас з типовими мешканцями і створить новий культурний портрет тієї чи іншої країни.

«Я дуже люблю подорожувати світом зі своєю родиною. Тому з великим ентузіазмом погодився стати ведучим нового тревел-шоу на улюбленому телеканалі «Україна». Сприймаю це викликом для себе. Шоу, яке ми створюємо і в яке дуже віримо – це новий формат, як для мене, так і для глядачів телеканалу, – поділився ведучий тревел-шоу «Всюди люди» Анатолій Анатоліч. – Мені доведеться вперше в житті залишити свою родину та глядачів «Ранку з Україною» на такий тривалий час – майже на три тижні. Але впевнений, що результат буде вражаючим».

Анатолій Анатоліч не лише покаже всі цікавинки світу, а й познайомиться з громадянами країн, побуває в їхніх оселях, завітає на роботу, розповість про їхнє життя, вподобання та взаємодію з державою, ціни на продукти, на комуналку. Чи зможе програма дійсно підтвердити ідіому, що «добре там, де нас нема», чи, можливо, щоб добре жити, не треба нікуди їхати? Анатолій Анатоліч відшукає українців, щоб дізнатися всю правду з першоджерел.

«Для нас це справді дуже серйозний виклик, адже глядач бачив вже багато шоу цього жанру. Саме тому ми сприймаємо це для себе як експеримент – чи вдасться нам розкрити вже знайомі глядачеві території з інших боків. І вся команда проєкту з захопленням досліджує громадян різних країн, щоб дізнатись і розказати глядачам, які вони – справжні люди світу», – розповів креативний продюсер департаменту розважальних проєктів телеканалу «Україна» Влад Філімонов.

Перші випуски програми чекайте вже у травні на каналі «Україна».

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода