Андрій Діхтяренко стане ведучим токшоу «Новий відлік» на Суспільному

Суспільне Мовлення запускає новий проєкт — суспільно-політичне токшоу «Новий відлік», яке виходитиме щоп’ятниці на місцевих телеканалах Суспільного Мовлення та на ютуб-каналі Першого.

Коментарі 1141
«Новий відлік» стане першим токшоу про майбутнє країни на Суспільному від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну.

«Новий відлік» — це майданчик для конструктивної дискусії про майбутнє України. До студії «Нового відліку» запрошуватимуть експертів, які аналізуватимуть головні події тижня. Серед постійних тем програми — ситуація на фронті, внутрішня та міжнародна політика, соціально значущі теми, спростування російської дезінформації та фейків.

Ведучим проєкту стане Андрій Діхтяренко. Раніше Андрій працював шеф-редактором служби новин Суспільного Мовлення. З початком повномасштабної війни росії проти України робота Андрія змінилася — він став одним з ведучих інформаційного марафону «Єдині новини #UAразом».

Дивіться та слухайте токшоу «Новий відлік» з ведучим Андрієм Діхтяренком щоп’ятниці о 19:00 з 10 березня на місцевих телеканалах Суспільного Мовлення на ютуб-каналі Перший. В ефірі Українського Радіо можна слухати перший блок токшоу «Новий відлік».

За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода