Андрія Вдовиченка обрано до спостережної ради WAN-IFRA

Члена ради директорів Української асоціації медіа-бізнесу, генерального директора медіа-холдингу Burda Media Ukraine Андрія Вдовиченка, обрано до спостережної ради WAN-IFRA.

Коментарі 2803

WAN- IFRA - найвпливовіша світова асоціація видавців преси, заснована в 1948 році, до складу якої входить більше 3000 компаній, окремих видавничих компаній, національних асоціацій видавців, освітніх та дослідницьких установ у більш ніж 120 країнах. Щороку Асоціація організовує десятки щорічних заходів, семінарів, тренінгів, вебінарів у різних куточках світу, щоб об’єднати медіа-керівників, новаторів, лідерів думок, редакторів та журналістів.

WAN-IFRA опікується:

• Представництвом видавничої галузі на міжнародних заходах з питань медіа;

• Розповсюдженням кращих міжнародних практик з розвитку видавничої справи шляхом заохочення участі в індивідуальних програмах,  стратегічних семінарах, навчальних курсах;

• Наданням матеріальної  та гуманітарної допомоги журналістам, письменникам, користувачам інтернету, хто переслідується законом за користування своїм правом свободи вираження думок;

• Підготовкою ексклюзивних глибинних галузевих звітів з аналізом статистики, тенденцій, прогнозами від експертів  з найбільш актуальних питань; підготовкою матеріалів для щоденного Executive News Service.

Зокрема у 2021 році на порядку денному WAN-IFRA: зосередженість галузі на управлінні прискореною трансформацією журналістської, технічної та бізнес моделі. Програми організації стимулюють більш глибоке осмислення еволюції кращих журналістських практик та якості стандартів для професіоналів у галузі новин, щоб ефективніше взаємодіяти зі своєю аудиторією в часи пандемії.

На думку керівника медіа-холдингу Burda Media Ukraine А. Вдовиченка, членство в організації такого рівня  - це не лише свідчення високого рівня розвитку медіа-холдингу, який він очолює, а й сучасна  необхідність в умовах зростання конкуренції. Членство в спостережній раді дасть можливість для активного обміну досвідом, вивчення кращих кейсів, ознайомлення з новими креативними методами збільшення читацької аудиторії.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода