Андре Тан на передодні 30-річча Незалежності України піклується про дітей з особливими освітніми потребами

В рамках всеукраїнських святкових заходів до Дня Незалежності, команда бренду на чолі з дизайнером, Андре Таном, привертає увагу держави та спільноти до дітей, що мають особливі освітні потреби: з синдром Дауна, спектром аутизму, затримкою мовлення, та дітей з інвалідністю. Сім’ї, в яких є діти з особливими потребами, жадають підтримки держави і суспільства. Не зволікання, а належного ставлення до себе, уваги і матеріальної допомоги.

Коментарі 2191

«Сьогодні, я разом із своєю командою хочу підтримати дітей з особливими потребами: спектром аутизму, синдром Дауна та розладом психічного стану, притягнути увагу суспільства до особливого таланту цих діток. Наш головний меседж важливість прийняття суспільством людей з інвалідністю. Це не про жалість чи співчуття, а про розуміння їх потреб та особливостей, рівноправність, безбарєрність в освіті, роботі, свободі пересування, дозвіллі», – коментує Андре Тан.

Компанія ANDRE ТAN розпочала соціальну ініціативу допомоги дітям з інвалідністю. Компанія, законодавець моди в державі, підтримала львівську громадську організацію – «Сонячна Майстерня», де займаються малюванням особливі художники, та має надію, що мода допомагати дітям з особливими потребами, стане трендом поза часу.  Унікальна методика арт-терапії, яка до речі признана в Англії та США – основний інструмент вихователей майстерні. Ольга Саникович, художниця за фахом та психолог Ольга Германович, рятують та полегшують емоційний стан дітей своєю професіональною увагою до них.

Дизайнер Андре Тан роздивився малюнки вихованців майстерні та переніс їх на одяг бренду Andre Tan – футболки та худі. Така капсульна колекція вже у продажі. Гроші від продажу одягу буде передано до «Сонячної майстерні», на допомогу дітям – закупку паперу, фарб, холстів, пензликів, на розширення простору майстерні, винаймання більшого приміщення, щоб допомогти більшій кількості дітей з особливими потребами.

«Хочу аби ми не ігнорували проблему, не лишали сім’ї, де діти з особливими потребами, на одинці, а простягли руку допомоги і наділили увагою це питання»,  наголошує Андре Тан.

До соціальної ініціативи допомоги дітям з особливими потребами долучився fashion-портал про світське життя JetSetter.ua, публічні особи країни та зірки шоу-бізнесу: Оля Полякова, Олена Кравець, Наталія Могілевська, Анна Різатдінова, Валерія Гузема, Жан Беленюк фотографувалися з вихованцями «Сонячної Майстерні.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода