Англійська футбольна Прем'єр-ліга продає у США права на телетрансляції за $2 млрд

Англійська футбольна Прем'єр-ліга завершує переговори щодо продажу на період 2022-2028 років прав на телетрансляції матчів у США. За отримання прав змагаються три американські телекомпанії – NBC, CBS і ESPN, пише ВВС Sport.

Коментарі 3214
Сума угоди оцінюється в $2 млрд. Про укладання контракту буде офіційно оголошено 18 листопада.

У США великий інтерес до матчів Прем'єр-ліги, бо за часом вони не перетинаються з трансляціями найпопулярніших американських видів спорту, зазначають у ВВС.

Після продажу прав на трансляції у США, Прем'єр-Ліга поверне фінансову стабільність, яка похитнулася під час пандемії та обмежень на відвідини матчів.

Прем'єр-ліга була близька до фінансової катастрофи у 2020 році, коли довелося відмовитися від великого контракту $650 млн на телетрансляції в Китаї. Ліга анулювала трирічний контракт із Китаєм через порушення фінансових домовленостей.

Але вже у травні 2021 року Прем'єр-ліга продовжила трирічний контракт на $6,1 млрд із британськими телекомпаніями Sky Sports, BT Sport, Amazon Prime та BBC Sport до 2025 року.

Після підписання контракту з американською телекомпанією прибуток Прем'єр-ліги від телетрансляцій складе близько $13 млрд у період 2022-2025 років.

За матеріалами https://finance.liga.net/
Обговорити з іншими читачами:
Погода