Англомовний репозиторій правди про війну та силу України We are Ukraine

В Україні запустили репозиторій правди про війну та силу України We are Ukraine.

Коментарі 2279

Це ключові факти російсько-української війни, підтримки світом України, думки українських та міжнародних лідерів думок, погляди на українську життєстійкість, економіку, культуру, історію та актуальні заклики до дії з посиланням лише на перевірені джерела інформації.

В одній точці ви можете отримати й поширити cеред колег та клієнтів з інших країн факти через будь-яку зручну вам соціальну мережу. Ви можете завантажити відповідні матеріали, використати під час ваших заяв або ж публікацій у медіа, а також стежити за нашими порадами, як підтримувати Україну, якщо ви бізнес чи громадянин.

Cайт: https://www.weareukraine.info/
Instagram-сторінка: https://instagram.com/weareukraine.info

Наша мета — дати розуміння людям у всьому світі: сьогодні майбутнє людства вирішується в Україні.

«Україна сьогодні виступає щитом свободи усього світу, який в нашій особі атакувала Росія. Росія не просто брутально забирає шанс на мирне життя чи демократію, вона заперечує наше право на існування. Тому кожна дія кожної людини й організації має значення у цій війні. Коли ми разом транслюємо правду і нашу позицію, ми — непроникна стіна щитів, яка зможе захистити не лише Україну та Європу, а й нарешті створити передумови для справжнього тривалого миру у 21му сторіччі», — відзначає Наталія Попович, засновниця консалтингової групи One Philosophy, яка стала ініціатором проєкту.

Оскільки Росія вторглась в Україну на хиткому фундаменті реінтерпретації історичних фактів та множинної брехні, We are Ukraine буде постійно поширювати правду про те, що відбувається в Україні та її контекст, аби разом мобілізувати світову спільноту навколо нашої спільної справи — безпечного майбутнього світу. 

Проєкт ведеться англійською мовою і ми закликаємо вас щодня ділитися його інформацією у соціальних мережах, особливо з іноземною аудиторією. Роблячи це, ви будете стояти разом з Україною в її боротьбі за свободу та допоможете забезпечити сталий мир у 21 сторіччі.

Цей репозиторій створено командою консалтингової групи One Philosophy та IT-компанією Empat за підтримки волонтерів. Портал використовує інформацію з офіційних державних веб-ресурсів, надійних інформаційних джерел, сайту ukraine.ua, Українського інституту, виставки Ukraine WOW, проєкту 30ua.info, Українського кризового медіа-центру та інших. 

Зображення для поширення — за цим посиланням: https://bit.ly/3Kk3KXH 

Ми — Україна. Ми обираємо бути. Сьогодні й завжди.

Кожне поширення цих фактів може врятувати життя.

Правда переможе!

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода