Анна Чередниченко стане ведучою проєкту «Тиждень на Суспільному» на UA: ПЕРШИЙ

У неділю, 28 листопада, на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ стартує новий проєкт — підсумкова інформаційно-аналітична програма «Тиждень на Суспільному». Щонеділі о 21:00 в ефірі UA: ПЕРШИЙ говоритимуть про найголовніші події в Україні та світі. Ведучою проєкту «Тиждень на Суспільному» стане Анна Чередниченко.

Коментарі 5932
За словами генеральної продюсерки інформаційного мовлення Ангеліни Карякіної, «Тиждень на Суспільному» реалізується як мультимедійний проєкт.

«Ми довго чекали можливості запустити традиційний для новин “Тиждень” на Суспільному, — говорить Ангеліна Карякіна. — Зробити з нього не лише якісну, цікаву телевізійну передачу, а й мультимедійний проєкт, що має свої складові на сайті suspilne.media та у соціальних мережах».

Проєкт стартує у непростий час, але це необхідний крок у розвитку, вважає Ангеліна Карякіна.

«З одного боку, ми запускаємося у непростий час — паралельно готуємо переїзд Новин у NewsHouse на Хрещатику, налагоджуємо нові процеси. З другого — цей час і є найкращим для нових проєктів, нової логіки взаємодії і злагодження команди. Адже у “Тижні” є ті, хто працює в Новинах Суспільного вже давно, це перш за все обличчя проєкту, ведуча “Новин” Анна Чередниченко. Вона має аудиторію та довіру, що стало вирішальним для нас під час відбору ведучих. Тим часом майже весь журналістський склад команди — новий. Впевнена, що їхня робота під керівництвом шеф-редактора Петра Стебницького стане свого роду свіжим подихом у журналістиці “Новин”», — підсумовує Ангеліна Карякіна.

Ведуча Анна Чередниченко розповіла, яким буде щотижневий ефір тижневого випуску.

«Це буде класичний формат “тижневика”, але у прочитанні Суспільного. Щоразу ми будемо підіймати теми, які не обов'язково відбулися саме на тижні, але при цьому вони на порядку денному. Про них постійно говорять, люди хочуть почути відповіді й ці відповіді ми будемо шукати і давати у прямому ефірі разом з командою. У тижневику можна буде дізнатися більше, ніж зі стрічок на новинних сайтах. Ми будемо спілкуватися з експертами, ньюзмейкерами й відповідно, знатимемо більше за інших», — запрошує глядачів до перегляду Анна Чередниченко.

Шеф-редактором проєкту став Петро Стебницький, який має великий досвід роботи у новинній журналістиці. Він зазначає, що мета проєкту — запропонувати глядачам цікавий, якісний і водночас збалансований інформаційний продукт. «Для редакторів і авторів “Тижня на Суспільному” — це професійний виклик. Утім, я переконаний, що команда впорається», — додав він.

Дивіться проєкт «Тиждень на Суспільному» з ведучою Анною Чередниченко щонеділі о 21:00 на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ, а також у соціальних мережах Суспільне Новини та на сайті suspilne.media.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода