Анна Ільчук призначена новим Генеральним директором Nielsen в Україні та Білорусі

Компанія Nielsen Україна повідомляє, що з 1 жовтня 2020 новим Генеральним директором Nielsen Україна і Білорусь стала Анна Ільчук. На своїй новій посаді пані Ільчук, враховуючи попередній досвід директора комерційного в Білорусі, очолить діяльність Nielsen в Україні та Білорусі.

Коментарі 1216

Попередник Анни – Ваіос Діморагкас, перейде до обов'язків на аналогічній посаді Nielsen в Греції та Болгарії.

Кар'єра Анни в Nielsen почалася в 2011 році, де, вже маючи досвід Sales Support Manager в сфері технологій, вона розвивала свою кар'єру в рамках комерційної команди Nielsen Україна. У 2018 пані Ільчук зайняла посаду директора комерційного в Білорусі, де продемонструвала видатні лідерські якості та високоорієнтоване на клієнта мислення, а також показала себе відмінним командним гравцем.

Команда Nielsen постійно прагне надати виробникам та ритейлерам можливість приймати сміливі рішення і розвивати свій бізнес за допомогою надійних аналітичних даних та рішень, призначених для стимулювання зростання та підвищення цінності бренду зараз і в майбутньому. Команда Nielsen впевнена, що з призначенням Анни ця стратегічна мета буде й надалі реалізовуватися та розширюватися.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода