Anonymous та IT-Армія України зламали "ЯндексТаксі", влаштувавши масштабні затори в москві

Хакери Anonymous взяли на себе відповідальність за хаос, що виник у центрі москви 1 вересня. Вони разом із IT-Армією України зламали сервіс "Яндекс.Таксі"

Коментарі 882
Як пише джерело, хакери спричинили великий затор після того, як зламали додаток для замовлення таксі від компанії "Яндекс". Вони змусили десятки машин одночасно приїхати в одну й ту ж точку.

ДеталіВідео, на якому показано черги з таксі, що намагаються дістатися до пункту призначення, було поширене в Twitter.
"Хтось зламав Яндекс.Таксі й замовив усі доступні таксі до Кутузовського проспекту в москві. Зараз величезна пробка з таксі. Це як фільм про Джеймса Бонда."

На жаль, служба безпеки сервісу зреагувала досить швидко й зупинила скупчення автівок. Судячи з доступних даних, затор тривав менше години. І хоча сам Яндекс ще не підтвердив, хто здійснив атаку, але група хакерів Anonymous взяла на себе відповідальність за атаку в Twitter. У повідомленні сказано, що вони співпрацювали з IT Army of Ukraine.

Anonymous підтверджує, що атака на додаток Яндекс.Таксі була здійснена спільно з IT Army of Ukraine в рамках OpRussia. Слава Україні,– написали на сторінці хактивістів.

Зазначимо, що в телеграм-каналі IT Army of Ukraine жодних коментарів з цього приводу поки немає.


За матеріалами tech.24tv.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода