Антикризові штаби в регіонах почали використовувати фон розмов у Zoom як рекламний носій

Комунікаційна агенція plusone знайшла рішення для безкоштовного просування ініціатив українських регіональних антикризових штабів. Для цього використовується фон у сервісі відеозв’язку Zoom.

Комментарии 778
Рішенням від plusone вже скористались Життєлюб, Українська волонтерська служба, Антикризовий фонд Івано-Франківська (платформа Тепле місто), ініціатива Лікуємо Україну разом від волонтерів БУР та інші.

Починаючи з березня, Zoom почав активно набирати популярність в Україні: з другої половини місяця мобільний додаток стабільно перебуває на 4-му місці за кількістю завантажень в Google Play, поступаючись лише Facebook, Facebook Messenger та TikTok.
Одна з унікальних функцій цього сервісу – можливість безкоштовно встановити будь-який фон. Користувач сам може обрати зображення, на фоні якого буде видно його обличчя. Система штучного інтелекту Zoom в режимі реального часу обрізає відео користувача і накладає його на фон.
Саме цією функцією вирішили скористатись у plusone для промо українських антикризових штабів, які в березні були запущені силами бізнесу та волонтерів в багатьох регіонах України.

Ідея полягає в тому, що будь-хто може поставити собі як фон інформацію про один з антикризових штабів. А під час розмови з друзями, родичами чи колегами по роботі просувати інформацію про фонд.
Сотні тисяч українських користувачів Zoom тепер можуть легко приєднатись до просування ініціатив.

З детальною інструкцією щодо встановлення фону можна ознайомитися за адресою: https://cutt.ly/Iyd1qlc

Завантажити собі фон від організацій, які вже долучились, можна за адресою (список постійно оновлюється): https://cutt.ly/Ayfp7mk

За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода