Антон Богушев – новий керівник з питань партнерств і продажів у WePlay Holding

Антон Богушев знову приєднався до кіберспортивного медіахолдингу WePlay Esports. Він продовжить свою роботу вже в якості керівника з питань партнерств і продажів. До лютого 2021 року він обіймав посаду менеджера з розвитку бізнесу WePlay Esports.

Коментарі 1184
Антон Богушев, керівник з питань партнерств і продажів у WePlay Holding. Фото: WePlay Holding
Антон Богушев, керівник з питань партнерств і продажів у WePlay Holding. Фото: WePlay Holding

Основні напрямки його роботи – це нові партнерства, розвиток бізнесу і медіаправа.

«Зараз моя основна задача – залучення нових партнерів для холдингу. Ми зацікавлені у співпраці як із брендами, що мають відношення до кіберспортивної індустрії, так і з неендемічними брендами – наприклад, із сектором FMCG, виробниками автомобілів, фінансовими сервісами тощо. Безліч брендів можуть отримати масу переваг від співпраці з WePlay Holding, і я готовий допомогти обом сторонам знайти рішення, що вигідне для всіх», – говорить Антон Богушев, керівник з питань партнерств і продажів WePlay Holding.

Оскільки аудиторія турнірів WePlay Esports — весь світ, Антон буде працювати з брендами та рекламними агентствами з різних регіонів. Новий керівник з питань партнерств і продажів відділу розвитку бізнесу WePlay Holding допомагатиме медіахолдингу розвивати власну кіберспортивну екосистему для глядачів, гравців і брендів по всьому світу.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода