AOC об'єднує сили з Red Bull Racing Esports

Компанія AOC, фахівець з дисплеїв і світовий лідер з виробництва ігрових моніторів, розширює партнерство з ігровим гігантом Red Bull, підтримуючи підрозділ гоночних симуляторів Red Bull Racing Esports.

Коментарі 1508

Учасники Red Bull Racing Esports отримають лінійку першокласних моніторів AOC, завдяки чому їх тренування стануть більш ефективними. Окрім цього, кіберспортивний клуб Red Bull Racing Erena в Мілтон-Кінсі (Великобританія) буде повністю обладнаний моніторами AOC, такими як AOC AGON AG273QZ або вигнутими AOC AGON AG273QCX. Озброївшись знаннями і досвідом Red Bull Racing Esports, AOC буде і далі розширювати портфель продуктів і виробляти кращі монітори для гравців в гоночні симулятори.

Компанія AOC вже досить давно працює з Red Bull і забезпечує підтримку на різних турнірах, надаючи ефективні монітори для гри в League of Legends і Counter-Strike: Global Offensive. З огляду на нинішній бум симуляторів, AOC з нетерпінням чекає можливості охопити ще одну галузь в світі змагальних ігор і підтримати водіїв Red Bull Racing Esports, дозволивши їм зберегти лідерство.

Найшвидші «бики» в світі отримають апгрейд

В гоночній команді Red Bull Racing Esports представлені кращі таланти з усього світу. Її пілоти вигравали командний чемпіонат F1 Esports Pro Series два роки поспіль. Зоряний гонщик Себастьян Джоб (Sebastian Job) став чемпіоном світу в iRacing у 2020 році і завоював Суперкубок Porsche TAG Heuer Esports, а команда Forza перемогла в чемпіонаті LeMans Esports.

Компанія AOC пишається тим, що допомагає гоночному підрозділу і надає обладнання для офіційного майданчика команди, що допомагає їй підвищувати свою ефективність. «Гравці Red Bull Racing Esports вже довели свою майстерність і прагнуть піднятися ще вище. Їхні відгуки дозволяють нам і надалі вдосконалювати монітори AOC й адаптувати їх під потреби гонщиків. Талант геймерів допомагає нам виводити продуктивність пристроїв на новий рівень», каже Штефан Зоммер (Stefan Sommer), директор з маркетингу та управління бізнесом AOC.

На подіум — з відповідним обладнанням

Монітори важливий елемент гри в гоночні симулятори. Вони повинні забезпечувати ідеальний огляд гоночної траси і дозволяти стежити за іншими водіями. Зображення на екрані має оновлюватися з надвисокою швидкістю, оскільки кожна мілісекунда це перевага в світі кіберспорту. Для кожної з дисциплін потрібен відповідний саме для неї дисплей. Команда Red Bull Racing Esports iRacing віддає перевагу системі з трьох або чотирьох дисплеїв, підрозділу F1 досить одного плоского екрану, а гравці V10-R вибирають один вигнутий широкоформатний монітор.

Олівер Хьюз (Oliver Hughes), директор з маркетингу Red Bull Racing, зазначає: «Нове партнерство з AOC охоплює всі аспекти нашої гоночної програми. У такому висококонкурентному виді спорту, де на рахунку десяті і соті частки секунди, висока частота оновлення екрану і блискавичний час відгуку критичні для водіїв і дозволяють їм завжди бути першими. Лінійка високоякісних моніторів AOC розроблена спеціально для ігор і забезпечує гравцям конкурентну перевагу. Наш новий спеціально побудований комплекс для кіберспортивних тренувань в технологічному кампусі Red Bull в Мілтон-Кінсі повністю обладнаний відзначеними нагородами моніторами AOC. Команда отримала обладнання, відповідне її амбітним цілям».

Компанія AOC готова випередити конкурентів і допомогти учасникам Red Bull Racing Esport перемогти в гонці за новими чемпіонськими званнями.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода