Apple заборонили продавати iPhone без зарядки і оштрафували на 2,3 мільйона доларів

Мін'юст Бразилії оштрафував Apple на 2,38 мільйона доларів і заборонив продаж iPhone починаючи з 12-ї серії, які не комплектуються зарядними пристроями. Apple намагалася протестувати, але нічого не вийшло

Коментарі 2602
У Бразилії наголошують, що відсутність комплектної зарядки є істотним порушенням і навіть навмисною дискримінацією покупців. Відтак, або Apple повинна повернути зарядку в комплект, або їй заборонено продавати смартфони без неї.

Компанія намагалася апелювати до того, що відсутність зарядного блока в комплекті істотно зменшує вплив викидів CO2 в атмосферу, однак Мін'юст наголосив, що жодних доказів таким заявам на сьогодні не існує.

Apple заявила, що продовжить працювати з бразильським агентством із захисту прав споживачів Senacon, щоб "вирішити проблеми". При цьому компанія зазначила, що має намір оскаржити рішення Мін'юсту країни.

Ми вже виграли кілька судових рішень в Бразилії щодо цього питання і ми впевнені, що наші клієнти знають про різні варіанти зарядки й підключення своїх пристроїв,– наводить коментар Apple видання Reuters.

Цікаво, що постанова була винесена за день до презентації нових iPhone 14. А проте, це не означає, що Apple поверне зарядки в комплект в інших країнах, навіть, якщо в Бразилії вона остаточно програє цей спір.


За матеріалами tech.24tv.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода