Apple заборонили продавати у США деякі моделі iPhone та iPad

Американська компанія програла патентну суперечку з Samsung

Коментарі 1696Американська Комісія з міжнародної торгівлі постановила, що Apple порушила патент Samsung і наклала заборону на ввезення до країни деяких застарілих моделей iPhone та iPad.

Американська комісія з міжнародної торгівлі (ITC) наказала Apple зупинити імпорт з Китаю до СШАмоделей iPhone 4, iPhone 3 та iPhone 3GS які продавав оператор AT&T, а також iPad 3G і iPad 2 3G.

Протягом 60 днів Apple ще може продавати ці моделі.

Патент, про який сперечалися технологічні гіганти Apple і Samsung, стосується технології 3G і здатності пристрою одночасно передавати дані декількох сервісів.

Представники американської корпорації заявили, що оскаржать рішення комісії. Також рішення комісії має право скасувати президент США протягом 60 днів з моменту виголошення.
 

Своїм останнім вироком ITC скасувала попереднє рішення судді, який у вересні постановив, що Apple не порушувала патентів Samsung.

Патентна суперечка між американським і корейським виробниками електроніки тривала три роки.

У заяві Samsung йдеться: заявили: "Рішення комісії підтвердило те, що Apple тривалий час безкарно використовували технологічні інновації Samsung".

Речник компанії Крістін Хугет заявила: "Нинішнє рішення жодним чином не вплине на доступність наявність продукції Apple на ринку США".


За матеріалами http://ipress.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода