Apple запатентувала складний дисплей для смартфона

Розробка, за словами інженерів, дозволить вберегти екран під час падіння пристрою

Коментарі 925
Компанія Apple винайшла доладний дисплей, який захистить смартфон при падінні, повідомляє видання TechRadar. Відповідну заявку компанія розмістила на сайті відомства з патентів та товарних знаків США (USPTO).

У документі описано конструкцію дисплея, який складається, якщо телефон падає з висоти. Таким чином, передня панель смартфона буде захищена від поломки.
Реалізувати ідею, за словами інженерів компанії, допоможуть вбудовані в телефон датчики. Вони фіксуватимуть падіння пристрою з висоти. Після спрацьовування дисплей почне складатися. Якщо відстань до землі виявиться недостатньою, щоб телефон повністю закрився, конструкція все одно зможе запобігти пошкодженню. Головне, щоб девайс було розкрито не менш як на 180 градусів.

Звичайно, така конструкція передбачає, що пристрій буде складним. У документі йдеться про особливий шарнір, який розділятиме екран на дві частини. Восени 2022 року стало відомо, що до 2024 року Apple може випустити iPad з гнучким екраном. Експерти вважали, що компанія не ризикне випускати складний смартфон, тому що його ціна була б вищою, ніж у найдорожчого iPhone на ринку. Такий девайс може коштувати близько $2,5 тис. Це значно дорожче за iPhone 14 Pro Max з максимальним обсягом пам'яті — у США він коштує $1599.
Обговорити з іншими читачами:
Погода