Аптеки АНЦ, Копійка, ШАР зараз приймають крипту

Аптечний холдинг АНЦ став першим ексклюзивним партнером провідної світової криптобіржі Binance серед європейських аптек. Тепер на сайті ANC.UA діє оплата через Binance Pay. Першочергово технологія Binance Pay стає доступною в аптеках міста Києва з 3 січня 2023 року.

Коментарі 1268

Присутність АНЦ у світі криптовалюти, ще один важливий крок для зручності клієнтів мережі аптек. До турботи про українців відноситься й зручність їх фінансових взаємодій. Наприклад, Binance продовжує активно працювати над тим, щоб розрахунки криптовалютою ставали ще більш зручними для повсякденного життя. Аптеки АНЦ керуючись ключовими цінностями: Турбота, Доступність, Інноваційність — надали можливість піклуватись про своє здоров’я й фанам криптосвіту.

“Місія нашого бренду турбота про дорослих та малих, тому ми розуміємо потреби також тих верств населення, які живуть в еру цифровізації.  Криптофани також піклуються про своє здоров'я, тому ми не залишаємось осторонь і надаємо можливість придбати медичні препарати за крипту. Тим паче, що мережа аптек АНЦ завжди дуже прогресивна у впровадженні нових технологій та зручних платіжних рішень для своїх клієнтів”, Микола Щербина, генеральний директор аптечного холдинга АНЦ.

Binance – це провідна світова блокчейн-екосистема та постачальник криптовалютної інфраструктури з комплексом фінансових продуктів, що включає найбільшу за обсягом біржу торгівлі цифровими активами. Платформою Binance користуються мільйони людей по всьому світу. Безконтактна технологія оплати криптовалютою Binance Pay нині підтримує більш як 50 криптовалют.

 "Пам'ятати про своє здоров'я потрібно завжди, а особливо важливо приділяти йому увагу у турбулентні та тривожні часи. Для нас важливо надати користувачам можливість використовувати криптовалюту для їх повсякденних потреб, зокрема таких як медичне забезпечення, сказав генеральний менеджер Binance в Україні, Кирило Хом'яков. Разом ми надамо клієнтам АНЦ та Binance унікальну можливість оплати ліків та медичних товарів у криптовалюті. Це ще один наш крок на меті до демократизації криптоплатежів та підтримки економіки України. Для нас це перша інтеграція Binance Pay з мережею аптек в Україні, а для АНЦ впевнене лідерство у впровадженні криптоплатежів в Європі. У майбутньому ми плануємо заручитись партнерством із лідерами всіх ринків, щоб надати нашим користувачам безмежні можливості розрахунку у криптовалюті”.

 video
За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода